Чистка зубів
Професійне чищення зубів у Києві

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів – невід'ємна частина повноцінної гігієни порожнини рота. Не обійтися без неї навіть тим, хто постійно користується зубною ниткою і двічі в день ретельно чистить зуби.

Справа в тому, що обидві ці процедури не здатні в повній мірі боротися з утворюється на всій поверхні зубів нальотом. Якщо вчасно від нього не позбутися, він перетвориться на камінь. Це може привести до різних захворювань порожнини рота. Зокрема, мова йде про гінгівіті і пародонтозі.

Переваги професійного чищення:

  • A видалення нальоту і зубного каменю під яснами;
  • B процедура не завдає шкоди емалі;
  • C в результаті зуби стають трохи світліше за рахунок прибраного з них нальоту;
  • D чистка не забирає багато часу – від 20 хвилин до години, залежить від стану зубів;
  • E процедуру не потрібно повторювати дуже часто – як правило, досить приходити до лікаря раз на півроку.

Основні етапи професійного чищення зубів

Перед процедурою лікар оглядає ротову порожнину пацієнта з метою оцінки стану зубів і ясен. Після на щелепу встановлюється фіксатор, щоб клієнт випадково не закрив рот. Далі слідує процес очищення зубів:

  • 1 Видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового апарату. Щоб мінімізувати больові відчуття, очищення відбувається з використанням води під напором.
  • 2 За допомогою піскоструминного апарату видаляється м'який наліт. На другому етапі на поверхню зубів впливає порошкова суміш в поєднанні з водою. Перебуваючи під високим тиском, цей склад не тільки бореться з нальотом, а й злегка шліфує емаль.
  • 3 Полірування поверхні зубів пастою, яка містить фтор. Це необхідно для того, щоб згодом утворювалося менше нальоту. Полірування дуже корисна для пломб – вони довше прослужать і стануть білішими.
  • 4 У фіналі на поверхню зубів наноситься фторлак. Він допомагає зменшити чутливість зубів і зробити їх міцніше.

Процедура професійного чищення в більшості випадків проходить безболісно. Найчастіше больові відчуття відчувають тільки пацієнти з підвищеною чутливістю зубів. Щоб вирішити цю проблему, їм в кабінеті доктора Розмови в Києві   біля метро Шулявська, Солом'янського району завжди готові запропонувати анестезію.

Зверніть увагу: протягом півгодини після закінчення процедури слід відмовитися від куріння, пиття і приймання їжі. Крім того, на добу рекомендується утриматися від вживання продуктів і напоїв з барвником ефектом, а також від занадто гарячої і дуже холодної їжі.

Ціни

ПослугаЦіна (грн.)
Ультразвук, полірування фторомісткою пастою 360