Послуги та ціни

Протезування зубів - кращий з сучасних методів відновлення зубів, які були пошкоджені або повністю втрачені внаслідок травми \ захворювання порожнини рота. Існує кілька методів реставрації і найбільш підходящий саме вам підбере лікар - вибір технології протезування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Найпопулярніші види відновлення передбачає використання коронок, вкладок і протезів.

Професійне чищення зубів – невід'ємна частина повноцінної гігієни порожнини рота. Не обійтися без неї навіть тим, хто постійно користується зубною ниткою і двічі в день ретельно чистить зуби.

Білосніжна усмішка – запорука якісного спілкування і частина зовнішньої краси. На жаль, не завжди від природи даються гарні, рівні зуби з білою емаллю. До того ж, з віком поверхню зубів може стати шорсткою, неоднорідною за кольором, на емалі з'являються тріщини і відколи.

Зуби людини мають коріння, за допомогою яких утримуються в тканинах щелепи. Усередині коренів знаходяться канали, наповнені пухкою сполучною тканиною – пульпою. При неякісному догляді за порожниною рота, карієс зуба може поширитися на його внутрішню частину і викликати запалення пульпи – пульпіт.

Лікування кореневих каналів (ендодонтія) полягає в очищенні їх від запаленої пульпи, подальшої санації і заповненні пломбувальних матеріалів. Якщо канали, звільнені від пульпи, що не запломбувати, то всередину зуба буде знову потрапляти інфекція, що призведе до його швидкого і неминучого руйнування.

Зубні тканини не здатні до регенерації, тому необхідно ретельно стежити за їх цілісністю, регулярно відвідуючи кабінет стоматолога. Професійне лікування каналів кореня зуба вимагає великого досвіду стоматологічної діяльності та виконувати такі маніпуляції можна тільки у перевіреного фахівця. У стоматологічному кабінеті доктора Толоки в Києві біля метро Шулявська, Солом'янського району проводиться лікування кореневих каналів на сучасному обладнанні, якісними матеріалами. Ми лікуємо кореневі канали по протоколу ВООЗ, тобто до правильної форми, з вимиванням інфекції з каналу. Довіртеся фахівця, щоб уникнути проблем!

Кожній людині властиво дбати про стан своїх зубів. Ми намагаємося зберегти їх здоровими, міцними і красивими.

Адже не секрет, що наше здоров'я прямо залежить саме від стану зубів, а ігнорування профілактики їх захворювань може призвести до серйозних проблем.