Кореневі канали
Лікування кореневих каналів у Києві

Лікування кореневих каналів

Зуби людини мають коріння, за допомогою яких утримуються в тканинах щелепи. Усередині коренів знаходяться канали, наповнені пухкою сполучною тканиною – пульпою. При неякісному догляді за порожниною рота, карієс зуба може поширитися на його внутрішню частину і викликати запалення пульпи – пульпіт.

Лікування кореневих каналів (ендодонтія) полягає в очищенні їх від запаленої пульпи, подальшої санації і заповненні пломбувальних матеріалів. Якщо канали, звільнені від пульпи, що не запломбувати, то всередину зуба буде знову потрапляти інфекція, що призведе до його швидкого і неминучого руйнування.

Зубні тканини не здатні до регенерації, тому необхідно ретельно стежити за їх цілісністю, регулярно відвідуючи кабінет стоматолога. Професійне лікування каналів кореня зуба вимагає великого досвіду стоматологічної діяльності та виконувати такі маніпуляції можна тільки у перевіреного фахівця. У стоматологічному кабінеті доктора Толоки в Києві біля метро Шулявська, Солом'янського району проводиться лікування кореневих каналів на сучасному обладнанні, якісними матеріалами. Ми лікуємо кореневі канали по протоколу ВООЗ, тобто до правильної форми, з вимиванням інфекції з каналу. Довіртеся фахівця, щоб уникнути проблем!

Ціни

ПослугаЦіна (грн.)
Лікування одного кореневого каналу 200