Протезування зубів
Протезування зубів в Києві

Протезування зубів

Протезування зубів - кращий з сучасних методів відновлення зубів, які були пошкоджені або повністю втрачені внаслідок травми \ захворювання порожнини рота. Існує кілька методів реставрації і найбільш підходящий саме вам підбере лікар - вибір технології протезування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Найпопулярніші види відновлення передбачає використання коронок, вкладок і протезів.

Коронки

Металокерамічна коронка встановлюється на каркас з металу. Верхній шар - кераміка того ж кольору, що і власні зуби пацієнта. Це досить економічний варіант, який не потребує інтенсивного втручання. Найчастіше за допомогою металокерамічних коронок відновлюють жувальні зуби, оскільки цей матеріал забезпечує високу міцність конструкції. Термін служби такого протеза при належному догляді - до 12 років.

Металева цільнолита коронка застосовується для відновлення пошкоджених зубів і допомагає відтворити жувальну поверхню. Лита внутрішня частина такої коронки дуже щільно прилягає до культі зуба, що дозволяє уникнути попадання залишків їжі або слини в порожнину зуба. Колір напилення суцільнолитий коронки може бути різним, але не збігається з відтінком власних зубів.

Протези

Акриловий протез відноситься до знімного протезування і виготовляється зі спеціальної пластмаси, яка імітує ясна і утримує штучні зуби на кшталт справжньою щелепи. Розрізняють повні та часткові акрилові протези - відповідно, вид визначається необхідністю заміщення повного зубного ряду або декількох зубів. Такий вид протезування передбачає довгий термін носіння і відмінно підходить для експлуатації при адентії.

Бюгельний протез є металевою дугу, на якій закріплена штучна щелепа або кілька зубів. Такий вид реставрації дозволяє не втрачати смакових відчуттів при прийомі їжі, адже небо залишається відкритим (на відміну від акрилових протезів). Бюгель передбачає два види кріплень:

  • 1Замки (атачменти)
  • 2Крючки (кламери)

Культьова вкладка

Такий вид протезування, як культевая вкладка, використовується переважно при значному руйнуванні коронкової частини зуба. Виберіть зазвичай виготовляються з металевих сплавів або кераміки на основі цирконію. Вони розміщуються в порожнині зубів і служать основою для коронки, утворюючи міцну зчеплення з корінням зуба. Процес протезування займає не найкоротший термін, але результат вражає - відновлений зуб повноцінно виконує жувальну функцію і стає не відрізняється від власних по відтінку.

Кабінет доктора Толоки в Києві біля метро Шулявська, Солом'янського району - це не тільки кваліфікована стоматологічна допомога, а й контакт з пацієнтами. Ми дбаємо про здоров'я і красу посмішки кожного, а для цього потрібно не тільки якісне лікування, але і гарний настрій. Не варто думати, що проблема нерозв'язна - доктор Толока допоможе виправити будь-які дефекти зубів і ясен.

Ціни

ПослугаЦіна (грн.)
Металокерамічна коронка 2000
Металева цільнолита коронка 500
Культьова вкладка 300
Акриловий протез 1600
Бюгельний протез 4300