Новини та поради
05
січ.

Розумна зубна щітка Unico чистить зуби всього за три секунди

Розумна зубна щітка Unico чистить зуби всього за три секунди

Ще в липні на платформі Indiegogo збиралися кошти на очищуючий загубник для зубів, що очищає їх за 10 секунд. Якщо вам раптом здається, що це якось довго, то подивіться на новий аналогічний девайс, що з'явився на Kickstarter. Розробники пристрою Unico стверджують, що їх щітка очищає зуби всього за три секунди. Ймовірно, це може стати новим трендом серед гаджетів для особистої гігієни.

Unico є загубник з невеликими щітками (кількість не уточнюється). Працює на мікро-помпової системі, яка посилає зубну пасту на кожну з щіток. Запускається пристрій завдяки окремим юниту з вбудованим мотором. Розробники стверджують, що насправді очищення зубів відбувається всього за 1,87 секунд. Але повний цикл становить три, щоб ви могли паралельно по-швидкому скористатися парфумами або пригладити волосся. З такою зубною щіткою, вам не потрібна буде чистка зубів у професійного стоматолога, погодьтеся?

Розумна зубна щітка Unico

Усього доступно чотири варіанти пристрою різних розмірів. Кожен юніт девайса після використання забирається для стерилізації в UV-стійку. Також в комплекті йде док-станція для зарядки пристрою, поки воно не використовується. Додатково є супутнє мобільний додаток, що дозволяє індивідуально налаштувати швидкість і встановити інші призначені для користувача настройки. Якщо всі ці навороти для Вас занадто, то за  цим посиланням можна почитати як же правильно вибрати саму звичайну зубну щітку.

Зубна щітка Unico

Як часто трапляється з такими неординарними девайсами, як Unico, на Kickstarter кампанія вже зібрала понад 800 000 $. Збирали розробники всього 89 200 $. Зараз базовий набір можна замовити по кампанії за 118 $. Така популярність не дивна: виглядає подібна зубна щітка цікаво, не напружує, потенційно може заощадити час.

Щітка Unico

Але творці Unico надмірно амбітні. Вони планують почати виробництво вже в грудні 2017 року, щоб відправити перші зубні щітки інвесторам з Kickstarter в лютому 2018 року. Але, судячи з кампанії, у розробників немає навіть повноцінного робочого прототипу, тому такі плани здаються сумнівними. Теоретично сама ідея подібного девайса звучить багатообіцяюче. І буде здорово, якщо реліз відбудеться. Але поки ця кампанія не вселяє стовідсоткового довіри. І якщо вкладатися, то тільки на свій страх і ризик.

Джерело -   IPKey.com.ua

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар