Новини та поради

Ще в липні на платформі Indiegogo збиралися кошти на очищуючий загубник для зубів, що очищає їх за 10 секунд. Якщо вам раптом здається, що це якось довго, то подивіться на новий аналогічний девайс, що з'явився на Kickstarter. Розробники пристрою Unico стверджують, що їх щітка очищає зуби всього за три секунди. Ймовірно, це може стати новим трендом серед гаджетів для особистої гігієни.

Мало хто знає, що сучасна стоматологія пропонує послуги не тільки по лікуванню і реставрації зубів, але і їх прикрасі. Сьогодні створити блискучу усмішку можна в прямому сенсі цього слова.

Сучасна медицина в якості одного із симптомів різних захворювань виділяє галітоз (неприємний запах з рота). Він не просто огидний самому носієві і оточуючим його людям, а й може серйозно ускладнити або зіпсувати романтичні або ділові відносини. При постійному прояві галітоз свідчить про наявність у людини проблем зі здоров'ям, часто саме з області стоматології.

Не всі батьки знають, що хворіти і руйнуватися можуть не тільки постійні зуби: у дітей дошкільного віку досить часто зустрічається карієс молочних зубів. Цей процес ні в якому разі не можна пускати на самоплив в надії на те, що уражений зуб випаде і проблема зникне сама собою.

Мало хто з пацієнтів стоматологічних клінік і кабінетів розбирається в сучасному пломбування. Але ж від того, яку пломбу поставить лікар, залежить і термін її подальшої експлуатації, а відповідно, і здоров'я зуба, і зовнішній вигляд.

Сторінка 1 із 4