Консультація
Огляд та консультація стоматолога у Києві

Огляд та консультація

Кожній людині властиво дбати про стан своїх зубів. Ми намагаємося зберегти їх здоровими, міцними і красивими.

Адже не секрет, що наше здоров'я прямо залежить саме від стану зубів, а ігнорування профілактики їх захворювань може призвести до серйозних проблем.

Щоб своєчасно виявити і пролікувати різні захворювання в ротовій порожнині, слід постійно проходити огляд стоматолога.

За допомогою - до зубного лікаря

Лікар-стоматолог – це фахівець, який проводить діагностику, профілактику, лікування захворювань не тільки зубів, але і ясен, слизової оболонки, усуває естетичні дефекти.

При цьому часто життя пацієнта змінюється в кращу сторону завдяки знову придбаному іміджу.

Тим, хто хоче позбутися від проблем із захворюванням зубів і ротової порожнини, необхідно відвідати кабінет доктора Толоки в Києві   біля метро Шулявська, Солом'янського району і отримати професійну допомогу провідного спеціаліста.

Первинний консультативний прийом передбачає заповнення пацієнтом спеціальної анкети, де відображається інформація про хронічні або професійні захворювання, переносимості лікарських засобів, алергічних проявах на медичні препарати.

Далі лікар проводить ретельний огляд стану зубів і ясен. Щоб точно поставити діагноз, лікар може направити пацієнта на додаткове діагностичне обстеження.

Наступний етап – розробка плану лікування. Це медичний документ, який служить підставою для відвідування лікаря. У ньому обирається відповідна методика, покроково розписується послідовність лікування, необхідність додаткових консультацій у інших фахівців, визначається вартість лікувальних процедур.

План лікування обговорюється з пацієнтом. При цьому враховуються багато факторів – тимчасові рамки, фінансові можливості, особисті побажання.

Переваги відвідування мого стоматологічного кабінету

Консультація стоматолога може бути розширена більш повною діагностикою і оглядом інших фахівців. Доктор Толока, при необхідності, направляє своїх пацієнтів на електроодонтодіагностика, ортопантомографія, дентальну томографію, радіовізіографи.

Якщо виникає потреба, хворого проконсультує пародонтолог, ортодонт, хірург, имплантолог, гнатології, ортопед, анестезіолог.

Важливою перевагою відвідування цього фахівця є те, що огляд стоматолога цілком доступний кожному пацієнтові, незалежно від його фінансового стану або соціального статусу.

Абсолютно кожному відвідувачу буде приділено максимум уваги, визначений індивідуальний підхід до лікування, підібрані оптимальні матеріали.

Ціни

ПослугаЦіна (грн.)
Пройти огляд і отримати консультацію Безкоштовно
Рентгенівський знімок 43
Звернення по швидкій допомозі 200