ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СТОМАТОЛОГІЇ ЛІКАРЯ ТОЛОКИ
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В СТОМАТОЛОГИЮ ДОКТОРА ТОЛОКИ

1 2

Записатися на прийом

Телефонна консультація

Я і моя команда будемо раді Вашому дзвінку і постараємося підказати і проконсультувати.

Гарантія

Як виконання своїх гарантійних зобов'язань, я пропоную кожному своєму пацієнту пройти безкоштовний профогляд 1 раз в півроку.

Запис на прийом

Час прийому строго регламентовано. Ми домовимося про зустрічі в найзручніше для Вас час.

Кваліфікація

Моя і кваліфікація моїх асистентів підтверджена всіма необхідними сертифікатами та документами.

Останні новини та поради

Мої пацієнти та партнери

Мої пацієнти завжди залишаються задоволені. Кілька з них вирішили поділитися своїм враженням.
Микола Зиков Страховий брокер
Валерія Валеріївна тактовний і уважний лікар, був у неї на прийомі двічі. Перший раз після невдалої травми на футболі, ставив протез. І другий раз на профогляду. Все зроблено на совість.
Анастасія Наумова Менеджер
Три роки тому завдяки щасливому випадку потрапила до Валерії. Відчуває пацієнта, постійно цікавиться відчуттями, процедуру лікування проводить безболісно. Рекомендую.

 

Стоматологія у Київі

Привернути до себе людину можна багатьма способами, але гарна, білосніжна посмішка працює краще за інших. Біда в тому, що не всім дано мати ідеальні зуби з самого народження. А хтось просто вчасно не догледів і запустив їх. Але засмучуватися не варто! Сучасна стоматологія пропонує кожному без винятку отримати голлівудську посмішку. Стоматологи Києва стежать за всіма сучасними тенденціями в цій галузі і переймають досвід як європейських, так і американських колег. І я, доктор Валерія Толока, в їх числі. У моєму затишному стоматологічному кабінеті, який знаходиться в Солом'янському районі, використовується тільки найсучасніше обладнання та матеріали.

У Києві величезна кількість стоматологічних кабінетів і цілих клінік. Чому ж варто звернути увагу саме на мій кабінет? Тому що я пропоную максимально затишний, навіть би сказала « домашній » сервіс. Мої ціни доступні, а якість виконаних робіт знаходиться на рівні найкращих і передових стоматологічних клінік Києва. А то що мій кабінет знаходиться не далеко від метро Шулявська, робить його доступним не тільки для мешканців Солом'янського району, а й для всіх Киян.